VÝKUP PNEUMATIK


Výkup pneumatik v Ostravě

Rozhodli jste se prodat vaše staré pneumatiky? Zůstaly vám doma ve sklepě, na chatě nebo v garáži pneumatiky po prodeji vozidla? Myslíte si, že je škoda tyto pneu vyhodit? Rádi je od vás vykoupíme za odpovídající tržní cenu a nabídneme k prodeji našim zákazníkům.

Jaké pneumatiky od vás vykoupíme?

Vykupujeme letní, zimní a celoroční pneumatiky všech značek a běžných rozměrů. Nevykupujeme protektory, nákladní a moto pneu, kusové pneumatiky z rezervních kol, ALU kola ani plechové disky s výjimkou kompletních smontovaných sad na vozidla VW, Audi, Seat a Škoda.

Výkup pneu závisí mimo jiné také na hloubce dezénu

Než nám nabídnete vaše starší pneu k výkupu přesvědčte se prosím, že minimální hloubka dezénu je alespoň 4 mm u letních pneu a nejméně 6 mm u zimních, celoročních či VAN dodávkových pneumatik. Pokud je dezén pneumatiky slabší, nerovnoměrně opotřebený a vzorek méně výrazný, tím menší užitnou hodnotu takové pneumatiky mají.

Jak moc je důležité stáří vykupovaných pneumatik?

Stáří pneumatik, které jsme ochotni při výkupu akceptovat by nemělo přesáhnout 8 let u zimních pneu a 10 let u letních pneumatik. Námi vykoupené pneumatiky jsou určené k dalšímu bazarovému prodeji, a proto je nezbytné aby všechny pneu z výkupu byly způsobilé k dalšímu užívání i svým stářím.

Kde pneumatiky vykupujeme?

Pneumatiky k výkupu nám můžete přivézt osobně v pracovní dny na naše provozovny. Před návštěvou nám prosím zavolejte a ujistěte se, že vaše pneumatiky máme zájem odkoupit.

Nemáte k nám cestu, nebo bojujete s časem?

Nevyhovuje vám naše provozní doba, nebo nás nemůžete navštívit z jiných důvodů? Nevadí! Po předchozí telefonické domluvě za vámi přijedeme k výkupu až k vám domů nebo do firmy (do 25 km od našich provozoven).

  • Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová, Bohumín, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec a okolí...
Zajímá vás předběžná výkupní cena?

Cena výkupu pneu je vždy zcela individuální tržní záležitost a proto nelze stanovit žádný kategorický ceník pro výkup pneumatik. O ceně pneu rozhoduje aktuální poptávka rozměru na trhu, stáří vykupovaných pneumatik [DOT], hloubka dezénu, sezónní období, stav běhounu a také značka výrobce. Předběžnou orientační výkupní cenu vám rádi a ochotně sdělíme po telefonu v pracovní dny mezi 9 až 17 hodinou.