VÝKUP PNEUMATIK


Výkup použitých i nových pneu

Zůstaly vám doma ve sklepě, na chatě nebo v garáži pneumatiky po prodeji vozidla? Myslíte si, že je škoda tyto pneu vyhodit, neboť by mohly ještě někomu poslužit? Rádi je od vás vykoupíme za odpovídající zůstatkovou cenu a nabídneme je k dalšímu prodeji našim zákazníkům.

Jaké pneu od vás vykoupíme?

Vykupujeme letní, zimní a celoroční pneumatiky všech značek a rozměrů. Nevykupujeme protektory, nákladní a moto pneu, ALU kola ani plechové disky. Nezabýváme se také výkupem jednotlivých pneumatik tzv. kusovek.

Než nám nabídnete vaše starší pneu k výkupu přesvědčte se prosím, že minimální hloubka dezénu je alespoň 5 mm u letních pneumatik a nejméně 6 mm u zimních, celoročních či jakýchkoliv VAN dodávkových "cargo" pneumatik.

Maximální stáří pneumatik, které jsme ochotni při výkupu akceptovat, by nemělo přesáhnout 6 let u zimních pneu a 10 let u letních pneumatik.

Vykupujeme osobní, SUV, 4x4 a dodávkové pneumatiky

Můžete nám nabídnout k výkupu také nové nepoužité pneumatiky, které jste například omylem zakoupili s nesprávnými technickými parametry nebo vám nové gumy zůstaly například po nehodě vozidla a již pro ně nemáte další využití.   

Ceník výkupu pneumatik

Cena výkupu je vždy zcela individuální a proto nelze stanovit žádný přesný ceník výkupu pneu.

O ceně pneumatik rozhoduje poptávka na trhu, stáří vykupované pneumatiky, hloubka dezénu a v neposlední řadě také značka výrobce pneu.

Orientační výkupní cenu pneumatik vám rádi sdělíme po telefonu na číslech:

  • Ostrava +420 606 804 100
  • Havířov +420 605 408 407

Kde pneumatiky vykupujeme?

Výkup pneu provádíme osobně na našich pobočkách, případně po předchozí domluvě za vámi přijedeme až do vzdálenosti 25 km od našich provozoven.

V případě výkupu většího počtu pneu přijedeme na jakoukoliv firemní či soukromou adresu v ČR.

Vykupujeme také pneumatiky ve větším objemu od firem a organizací, případně celé firemní sklady.

Zavolejte nám nebo napište a pokusíme se najít vzájemně výhodné řešení pro obě strany.