JAK U NÁS NAKOUPÍTE


Rezervace pneumatik na provozovně

Zboží si můžete prohlédnout a také ihned zakoupit přímo na naší provozovně v Ostravě. Než nás navštívíte rezervujte si prosím předem telefonicky požadované pneumatiky. Předejdete tak případnému zklamání, zejména pokud s nákupem pneu příliš spěcháte a tyto mohou být před vašim příjezdem vyprodány.

Platební možnosti

  1. Připravte si prosím předem na nákup pneumatik potřebnou hotovost. Platební karty na našich pobočkách nepřijímáme z důvodu vysokých manipulačních poplatků.
  2. Zaplatit u nás můžete také bezhotovostně on-line bankovním převodem "Okamžitá platba". Tato služba je u většiny bank bez poplatků a převod částky na účet prodávajícího probíhá okamžitě, během několika málo sekund.

Prodej o víkendech a svátcích

Jste pracovně vytíženi a nevyhovuje vám naše provozní doba? Můžete nás navštívit pouze o víkendech či svátcích, nebo po pracovní době? Zavolejte nám! Pokusíme se v rámci možností co nejlépe přizpůsobit vašim časovým požadavkům.

Rozvoz pneumatik v našem regionu

Nemáte k nám zrovna cestu nebo bojujete s časem? Pneumatiky vám přivezeme vlastními vozidly až k vám domů nebo do firmy. Dopravu vlastními vozy zajišťujeme zdarma při zakoupení minimálně 4 kusů pneumatik. Kde pneumatiky vozíme? Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec, Orlová, Český Těšín, Bohumín a blízké okolí ...

Doprava pneumatik po celé ČR kurýrem DPD

Pneumatiky z naší nabídky vám po předchozí telefonické domluvě, zašleme také kurýrem DPD na jakoukoli soukromou nebo firemní adresu v České republice. Cena dopravy dle aktuálního ceníku dopravce činí 175 Kč za 1 kus pneu včetně DPH 21%.

Vzhledem k častému nepřebírání zásilek a vysokých nákladů na dopravu, vyžadujeme platbu "bankovním převodem" předem na náš účet 2302001657/2010. Po připsání fakturované částky na našem bankovním účtu, expedujeme zboží zpravidla ještě téhož dne, nejpozději však následující pracovní den. Více informací k dopravě kurýrem vám rádi sdělíme telefonicky.