NÁKUP PNEUMATIK


OSOBNÍ ODBĚR NA POBOČKÁCH

Přečtěte si prosím pár důležitých informací jak u nás můžete pneumatiky nakoupit. Naše stránky nejsou elektronickým obchodem, ale jsou katalogem nabízeného zboží. Nabízené pneumatiky si můžete prohlédnout a také ihned zakoupit na našich pobočkách v pracovní dny mezi 9 až 17 hodinou.

REZERVACE PNEUMATIK

Než nás navštívíte ověřte si předem telefonicky dostupnost pneu na nejbližší pobočce. Předejdete tak případnému zklamání, zejména pokud s nákupem pneumatik spěcháte a tyto nemusí být ihned k odběru na provozovně, kterou se chystáte navštívit.

Pneumatiky vám připravíme k výdeji zpravidla ještě týž den.

PLATBA V HOTOVOSTI

Připravte si prosím předem na nákup pneumatik potřebnou hotovost. Platební karty zatím na našich provozovnách nepřijímáme z důvodu vysokých manipulačních poplatků.

BANKOVNÍ PŘEVOD

Zaplatit u nás můžete také bezhotovostně okamžitým bankovním převodem "Okamžitá platba". Převod peněz mezi účty probíhá okamžitě během několika sekund (tato služba je bez poplatků, případně v ceně běžných plateb daného tarifu).

Nemusíte složitě vypisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje. Stačí vyfotit QR kód z vystavené faktury chytrým telefonem a platební příkaz se vyplní automaticky.