BAZAROVÉ PNEUMATIKY


Kde koupit použité pneumatiky?

Ojeté pláště můžete koupit téměř všude. Na různých internetových bazarech je často nabízejí soukromé osoby, které například koupili nové pláště a staré gumy ještě nechtějí vyhazovat, protože by se někomu na sezónu či dvě třeba mohly ještě hodit.

Další možností kde použité pneumatiky můžete koupit jsou například pneuservisy a pneubazary, které prodávají ojeté pneumatiky importované především z Německa. Někteří odborníci tvrdí, že taková pneumatika má minimálně půlku života před sebou a opětovný prodej těchto pneumatik má přínos zejména pro životní prostředí.

Vyplatí se kupovat již jeté pneumatiky? 

V době, kdy každý počítá korunu, hledá mnoho motoristů alternativu při kupování pneumatik.  Pokud si chcete vybrat mezi ojetými pneumatikami, měli byste si uvědomit, že u použitých pneumatik nikdy nezjistíte, na jakém autě byly obuty, v jakém jezdily terénu ani jak se o ně předchozí majitel staral.

U nákupu pneumatik se obecně nedoporučuje příliš šetřit. Platí zde jednoduché pravidlo, než sjedete nové pneumatiky, vyměníte minimálně dvoje až troje ojeté. To je jedno až dvě obutí a vyvážení navíc a tyto výdaje mnohdy přesáhnou naoko velmi výhodnou cenu nákupu použitých pneu z bazaru. Podle statistik si i přesto nákup pneumatik v bazarech oblíbilo zhruba 10 % českých řidičů.

Nabídka bazarových pneumatik

Pokud nechcete do nákupu plášťů letos příliš investovat nebo vám vaše současná finanční situace neumožňuje nákup nových pneu, podívejte se na naši aktuální nabídku použitých pneumatik pro osobní, SUV, 4x4 a dodávkové automobily, kterou máme umístěnou na inzertním serveru Bazoš.cz ...