PNEUMATIKY SEBRING


KVALITA KONCERNU MICHELIN

Nemusíte se rozhodovat mezi kvalitou, bezpečností a cenou. Přesvědčte se sami, že je SEBRING pro vás přesně tou správnou volbou. SEBRING je nová ekonomická značka pneumatik pro náročné řidiče s jasnou finanční představou. Exkluzivní obchodní značka jednoho z předních evropských velkoobchodů s pneumatikami je vyvíjena a vyráběna společně s koncernem Michelin, který patří k největším výrobcům pneumatik v Evropě.

VÝMĚNA PNEUMATIKY ZA NOVOU PŘI JEJÍM POŠKOZENÍ

Zeptejte se svého prodejce pneumatik na značku SEBRING a na garanci proti poškození. SEBRING garance představuje možnost výměny pneumatiky/pneumatik do jednoho roku od jejich nákupu při jejich neúmyslném poškození. Výměna znamená poskytnutí nové/nových pneumatik vždy kus za kus. Přesvědčte se sami o vysoké kvalitě pneumatik značky SEBRING.

SEBRING GARANCE SE VZTAHUJE NA:

  • neopravitelné škody, které vznikly neúmyslným zaviněním (defekty a průpichy většího průměru, resp. defekt na bočnici, roztrhnutá bočnice nebo běhoun pneumatiky od cizího předmětu, pukliny na pneumatice nebo praskliny) a na
  • vandalizmus (doložený zprávou PČR)

Vyloučené z garance jsou: opravitelná poškození, ztráta, nebo krádež pneumatik, běžné opotřebení pneumatik, poškození, která vznikla při montáži pneumatik stejně jako poškození zapříčiněné jízdou na nefunkčních pneumatikách (např.na podhuštěných pneu, poškozených discích vozidla a pod.) a vady, na které se vztahují zákonné reklamace (výrobní vady a pod.)

V případě, že požadujete uplatnit záruku, nahlaste prosím případ poškození a to bez prodlení svému prodejci pneumatik. Ten se následně postará o další zpracování Vaší záruky přímo s dodavatelem pneumatik SEBRING.

Zeptejte se svého prodejce pneumatik na značku SEBRING a na GARANCI proti jejich poškození. Přesvědčte se tak o vysoké kvalitě pneumatik značky SEBRING, které jsou všechny vyráběny výhradně v Evropě.

CERTIFIKACE ISO 9001 & UNECE

Vynikající kvalita s certifikátem a razítkem: Výroba pneumatik SEBRING probíhá v Evropě a odpovídá přísným kvalitativním předpisům. Výrobní proces všech pneumatik SEBRING je certifikován podle ISO 9001. Kromě toho odpovídá výroba podmínkám UNECE (United Nations Economic Commission for Europe) pro udržitelnou výrobu.

MODERNÍ DEZÉNY TÉMĚŘ VŠECH ROZMĚRŮ

Ať jde o léto nebo zimu, soukromý osobní automobil nebo užitkové vozidlo, limuzínu nebo malý vůz: SEBRING je pneumatika pro každého, je tedy k dispozici ve všech důležitých rozměrech.

Pneumatiky značky SEBRING disponují moderními profily a nejnovějšími technickými prvky, které zajišťují vynikající jízdní vlastnosti: se skvělým výkonem a spolehlivou bezpečností.

Přívlastek MADE IN EUROPE zaručuje testovaný a certifikovaný výrobní proces a vysokou kvalitu výrobků. S velmi dobrým poměrem cena-výkon se vejdou pneumatiky SEBRING do každého rozpočtu a jsou ideálním řešením pro každého řidiče.

SEBRING SNOW


SEBRING ALL SEASON


SEBRING ULTRA HIGH PERFORMANCE


SEBRING ROAD PERFORMANCE


SEBRING FORMULA 4x4 ROAD+


SEBRING ROAD


SEBRING FORMULA SNOW+


SEBRING SUV SNOW


SEBRING ALL SEASON SUV


SEBRING FORMULA VAN+ WINTER


SEBRING CARGOSPEED EVO