PNEUMATIKY SEBRING

Evropská kvalita a bezpečnost koncernu Michelin


Pneumatiky vyrobené v Evropě

  • Vynikající kvalita s certifikátem a razítkem: výroba pneumatik SEBRING probíhá v Evropě a odpovídá přísným kvalitativním předpisům. Výrobní proces všech pneumatik je certifikován podle ISO 9001. Kromě toho odpovídá výroba podmínkám UNECE (United Nations Economic Commission for Europe) pro udržitelnou výrobu.

Pneumatiky bez kompromisů

  • Domníváme se, že se nemusíte rozhodovat mezi kvalitou, spolehlivostí a cenou. Přesvědčte se sami, že je SEBRING právě pro vás tou správnou volbou.

Pneumatiky pro ty, co oceňují kvalitu

  • Všechny pneumatiky společnosti SEBRING jsou navrženy ve spolupráci s celosvětovými špičkami mezi výrobci pneumatik a jsou vyrobeny v Evropě. Přívlastkem "Made in Europe" zaručujeme testovaný a certifikovaný výrobní proces a vysokou kvalitu výrobků.

Pneumatiky pro předjezdce

  • SEBRING pneumatiky disponují moderními profily a nejnovějšími technickými prvky, které zajišťují vynikající jízdní vlastnosti: se skvělým výkonem a spolehlivou bezpečností.

Pneumatiky pro chytré a spořivé uživatele

  • U pneumatik SEBRING nemusí i spořiví lišáci činit u kvality a bezpečnosti žádné kompromisy. S velmi dobrým poměrem cena-výkon se vejdou do každého rozpočtu: pro každého řidiče a pro každou životní situaci.

Pneumatiky téměř všech rozměrů

  • Ať jde o léto nebo zimu, soukromý osobní automobil nebo užitkové vozidlo, limuzínu nebo malý vůz: SEBRING je pneumatika pro každého, je tedy k dispozici ve všech důležitých rozměrech.

Nabídka pneumatik Sebring (skladem na pobočce Ostrava-Přívoz)

Nejžádanější rozměry máme okamžitě k zakoupení na pobočce v Ostravě. Pneumatiky dalších méně žádaných rozměrů, vám pak rádi objednáme u dodavatele a připravíme k výdeji zpravidla již do 24 hodin (do druhého pracovního dne). Skladovou dostupnost a cenovou nabídku dalších rozměrů vám ochotně sdělíme po telefonu, nebo se u nás rovnou zastavte.