SEBRING 235/45 R18 SNOW 98V XL

235/45 R18

SEBRING 235/45 R18 SNOW 98V XL
Období: ZIMNÍ
Šířka: 235
Profil: 45
Průměr: R 18
Index nosnosti: 98 (750 kg)
Rychlostní index: V (240 km/h)
Hmotnost: 10,20 kg
Z2354518

1 950,00 Kč
bez DPH 1 611,57 Kč

Evropská kvalita koncernu MICHELIN

  • Zimní pneumatiky Sebring Snow vyčnívají zajímavým dezénem, který na první pohled vypadá velice funkčně, ale taky opravdovou funkčností jízdy v zimních podmínkách a to vše při zachování velice příznivé ceny blížící se cenám importovaných pneu z Asie.
  • Sebring Snow jsou navrženy pro jízdu na vodě i hlubokém sněhu. Díky dezénu ve tvaru písmene V s dostatečným množstvím příčných lamel vynikají krátkou brzdnou dráhou a nabídnou také kvalitní jízdní vlastnosti za deštivých podmínek. Široké V-drážky jsou schopny odvádět velké množství vody nebo rozbředlého sněhu, a zachovat tím výbornou stabilitu automobilu i v nepříznivých podmínkách. Směs pneumatiky je navržena tak, aby poskytovala dobrou přilnavost a zachovala si nízký valivý odpor s nízkou úrovní hlučnosti.
  • Sebring Snow se sice řadí do tzv. ekonomické třídy pneu, ale pneumatiky této značky odvedou velmi dobrou službu i na vozech střední a vyšší třídy.
  • Pneumatiky jsou vyráběny v evropských továrnách koncernu Michelin, který patří k největším výrobcům pneumatik na světě. Portfolio značky Sebring obsahuje letní, zimní a celoroční pneu pro osobní automobily, ale také velmi oblíbené jsou dodávkové pneumatiky.

ZDARMA - pojištění proti poškození

  • Výměna pneumatiky za novou při jejím poškození. Sebring garance představuje výměnu pneumatiky/pneumatik do jednoho roku od jejich nákupu při jejich neúmyslném poškození. Výměna znamená poskytnutí nové/nových pneumatik vždy kus za kus. Přesvědčte se sami o vysoké kvalitě pneumatik značky Sebring.

Dárek při zakoupení 4 ks pneumatik SEBRING

  • Při zakoupení celé sady pneumatik značky Sebring od nás dostanete praktický dárek textilní autolékárničku. Její obsah plně odpovídá vyhlášce č. 341/2014 Sb. ve znění vyhlášky č. 206/2018 Sb., příloze č. 12 část B.
  • Víte, že autolékárnička je součástí povinné výbavy a bývá jednou z nejčastěji kontrolovaných prvků při namátkové silniční kontrole? Nutnost autolékárničku v automobilu vozit a také její přesný obsah stanovuje vyhláška č. 206/2018 Sb., o schvalování technické způsobilosti a o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, ve znění vyhlášky č. 235/2017 Sb.