SEBRING 195/65 R15 ROAD PERFORMANCE 91V

195/65 R15

SEBRING 195/65 R15 ROAD PERFORMANCE 91V
Období: LETNÍ
Šířka: 195
Profil: 65
Průměr: R 15
Index nosnosti: 91 (615 kg)
Rychlostní index: V (240 km/h)
L1956515 15,60-31,20

Prodejní cena včetně DPH 21%

1 200,00 Kč
bez DPH 991,74 Kč

EVROPSKÁ KVALITA & SERVICE CONSOMMATEURS MICHELIN

Nemusíte rozhodovat mezi kvalitou, bezpečností a cenou. Přesvědčte se sami, že je SEBRING i pro vás přesně tou správnou volbou. SEBRING je nová značka pneumatik pro náročné řidiče s jasnou finanční představou. Exkluzivní obchodní značka jednoho z předních evropských velkoobchodů s pneumatikami je vyvíjena a vyráběna společně s jedním z největších výrobců pneumatik v Evropě.

VÝMĚNA PNEUMATIKY ZA NOVOU PŘI JEJÍM POŠKOZENÍ

Zeptejte se svého prodejce pneumatik na značku SEBRING a na garanci proti poškození. SEBRING garance představuje možnost výměny pneumatiky/pneumatik do jednoho roku od jejich nákupu při jejich neúmyslném poškození. Výměna znamená poskytnutí nové/nových pneumatik vždy kus za kus. Přesvědčte se sami o vysoké kvalitě pneumatik značky SEBRING.

SEBRING GARANCE SE VZTAHUJE NA:

  • neopravitelné škody, které vznikly neúmyslným zaviněním (defekty a průpichy většího průměru, resp. defekt na bočnici, roztrhnutá bočnice nebo běhoun pneumatiky od cizího předmětu, pukliny na pneumatice nebo praskliny) a na
  • vandalizmus (doložený zprávou PČR)

Vyloučené z garance jsou: opravitelná poškození, ztráta, nebo krádež pneumatik, běžné opotřebení pneumatik, poškození, která vznikla při montáži pneumatik stejně jako poškození zapříčiněné jízdou na nefunkčních pneumatikách (např.na podhuštěných pneu, poškozených discích vozidla a pod.) a vady, na které se vztahují zákonné reklamace (výrobní vady a pod.)

V případě, že požadujete uplatnit záruku, nahlaste prosím případ poškození a to bez prodlení svému prodejci pneumatik. Ten se následně postará o další zpracování Vaší záruky přímo s dodavatelem pneumatik SEBRING.

Zeptejte se svého prodejce pneumatik na značku SEBRING a na GARANCI proti jejich poškození. Přesvědčte se tak o vysoké kvalitě pneumatik značky SEBRING, které jsou všechny vyráběny výhradně v Evropě.

CERTIFIKACE ISO 9001 & UNECE

Vynikající kvalita s certifikátem a razítkem: Výroba pneumatik SEBRING probíhá v Evropě a odpovídá přísným kvalitativním předpisům. Výrobní proces všech pneumatik SEBRING je certifikován podle ISO 9001. Kromě toho odpovídá výroba podmínkám UNECE (United Nations Economic Commission for Europe) pro udržitelnou výrobu.

LETNÍ, ZIMNÍ A CELOROČNÍ PNEUMATIKY VŠECH ROZMĚRŮ

Skladem ihned k zakoupení máme nejžádanější sezónní pneumatiky pro osobní automobily. Méně žádané rozměry pneu pro osobní, SUV, 4x4, VAN dodávkové automobily do 3,5 tuny vám objednáme u našeho dodavatele a připravíme k výdeji na pobočce zpravidla již do 24 hodin (do druhého pracovního dne). Více informací vám rádi sdělíme telefonicky, nebo se u nás rovnou zastavte.